Fixtures & Results

U18 Schools' Cup

Tue 18 Sep 2018
00:00Dunbar Grammar SchoolvMusselburgh Youth Rugby

Round 2. Date TBC
Wed 19 Sep 2018
00:00Grange / Loudoun AcademyvMarr College (c)

Round 2. Date TBC - to be played w/c 17 Sept
Wed 26 Sep 2018
00:00High School of DundeevLinlithgow Academy (c)

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00TBCvTBC

Round 3. [Winner Dunbar v Musselburgh] v [Winner of Grange v Marr]. Date TBC (to be played by 26 Sept).
00:00The Glasgow AcademyvThe Edinburgh Academy

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00Kelvinside AcademyvGlenalmond College

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00Balfron High SchoolvGeorge Heriot's School

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00Stewart's Melville CollegevTBC

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept). TBC = Winner of Three Counties Combined Schools v Robert Gordon's College
00:00St Columba's (Kilmacolm)vQueen Victoria School

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00North Berwick High SchoolvPeebles High School

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00Strathallan SchoolvPreston Lodge High School

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
00:00Loretto SchoolvLomond & Helensburgh

Round 3. Date TBC (to be played by 26 Sept)
14:30Earlston High SchoolvSt Aloysius' College

Round 3
15:30Trinity AcademyvSt Leonards School (c)

Round 3
Tue 2 Oct 2018
16:00Morrisons AcademyvMerchiston Castle School

Round 3
Wed 3 Oct 2018
15:00George Watson's CollegevThe High School of Glasgow

Round 3
15:30Hutchesons' Grammar SchoolvDollar Academy

Round 3. Hutchesons' GS concede tie - development match played.
Wed 26 Sep 2018
00:00Fettes CollegeU - UHills Rugby

Round 3. Hills Rugby (Jordanhill School) concede tie.
Wed 19 Sep 2018
15:00Kelso High SchoolU - UTrinity Academy

Round 2. Kelso concede tie.
17:00Three Counties Combined Schools7 - 75Robert Gordon's College

Round 2
Tue 18 Sep 2018
00:00Gordonstoun School5 - 31Morrisons Academy

Round 2
Thu 13 Sep 2018
19:00Ross High School7 - 28North Berwick High School

Round 2
Wed 12 Sep 2018
00:00Balfron High SchoolU - UOban High School

Round 2. Oban concede tie.
00:00Linlithgow Academy (c)U - UHawick High School

Round 2. Hawick HS concede tie.
00:00Lomond & HelensburghU - UBiggar High School

Round 2. Biggar concede tie
00:00Portobello High SchoolD - DPreston Lodge High School

Round 2. Portobello concede tie - development match played.
00:00Queen Victoria SchoolU - UMontrose Academy (c)

Round 2. Montrose concede tie.
00:00Carnoustie / Monifieth High Schools17 - 45St Leonards School (c)

Round 2
14:30St Columba's (Kilmacolm)40 - 26Carrick Academy

Round 2
15:00Hills RugbyU - ULasswade High School

Round 2. Lasswade concede tie.
17:30Peebles High School24 - 14Knox Academy

Round 2
Tue 11 Sep 2018
16:00The Royal High SchoolU - UEarlston High School

Round 2. Royal High concede tie.
17:30Musselburgh Youth RugbyU - UCurrie Schools Cluster

Round 1. Currie Schools concede tie.
Wed 5 Sep 2018
00:00Perth & Kinross Highlanders32 - 52Carnoustie / Monifieth High Schools

Round 1
16:00Three Counties Combined Schools43 - 24Badenoch and Strathspey Schools

Round 1
Wed 29 Aug 2018
00:00Eastwood High School0 - 42Oban High School

Round 1
00:00Duncanrig Secondary SchoolU - UBiggar High School

Round 1. Duncanrig concede tie.
16:00Ardrossan Schools10 - 35Grange / Loudoun Academy

Round 1
16:30Portobello High School26 - 14Boroughmuir High School

Round 1

Schools and Youth Fixtures and Results