U18 Schools' Quaich

Thu 29 August 2019

Wallace High School 12:00AM Kinross High School

Midlands Group 2

Wed 4 September 2019

St Columba's (Kilmacolm) 12:00AM Ardrossan Schools

Glasgow South Group - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Oban High / North Argyll Schools 12:00AM Lenzie Academy

Glasgow North Group 1 - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Auchinleck / Cumnock Academy 12:00AM Carrick Academy

Glasgow South Group - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Deeside Schools 12:00AM Cults Academy / Aberdeen Grammar

North Group - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Lathallan Schools 12:00AM 3 Counties Caledonia North

North Group - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Dunblane High School 12:00AM Clackmannanshire Schools

Midlands Group 1 - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Peebles High School 12:00AM Trinity Academy

East Group - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Preston Lodge High School 12:00AM Berwickshire High School

East Group - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Boclair / Bearsden Academy 12:00AM Shawlands Academy

Glasgow North Group 2 - Date TBC (to be played by 4 Sept)

Wed 25 September 2019

Berwickshire High School 12:00AM Peebles High School

East Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Lenzie Academy 12:00AM Biggar High School

Glasgow North Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Portobello High School 12:00AM Preston Lodge High School

East Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Kinross High School 12:00AM Perth & Kinross Highlanders

Midlands Group 2 - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Shawlands Academy 12:00AM Hamilton Schools

Glasgow North Group 2 - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Carrick Academy 12:00AM St Columba's (Kilmacolm)

Glasgow South Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Ardrossan Schools 12:00AM Auchinleck / Cumnock Academy

Glasgow South Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

3 Counties Caledonia North 12:00AM Deeside Schools

North Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Cults Academy / Aberdeen Grammar 12:00AM Lathallan Schools

North Group - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Clackmannanshire Schools 12:00AM Perth High/Academy

Midlands Group 1 - Date TBC (to be played by 25 Sept)

Wed 23 October 2019

Biggar High School 12:00AM Oban High / North Argyll Schools

Glasgow North Group 1 - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Peebles High School 12:00AM Portobello High School

East Group - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Trinity Academy 12:00AM Berwickshire High School

East Group - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Perth High/Academy 12:00AM Dunblane High School

Midlands Group 1 - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Deeside Schools 12:00AM Lathallan Schools

North Group - Date TBC (to be played by 23 Oct)

3 Counties Caledonia North 12:00AM Cults Academy / Aberdeen Grammar

North Group - Date TBC (to be played by 23 Oct)

St Columba's (Kilmacolm) 12:00AM Auchinleck / Cumnock Academy

Glasgow South Group - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Carrick Academy 12:00AM Ardrossan Schools

Glasgow South Group - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Hamilton Schools 12:00AM Boclair / Bearsden Academy

Glasgow North Group 2 - Date TBC (to be played by 23 Oct)

Thu 24 October 2019

Perth & Kinross Highlanders 12:00AM Wallace High School

Midlands Group 2

Wed 13 November 2019

Portobello High School 12:00AM Trinity Academy

East Group - Date TBC (to be played by 13 Nov)

Preston Lodge High School 12:00AM Peebles High School

East Group - Date TBC (to be played by 13 Nov)

Wed 4 December 2019

Berwickshire High School 12:00AM Portobello High School

East Group - Date TBC (to be played by 4 Dec)

Trinity Academy 12:00AM Preston Lodge High School

East Group - Date TBC (to be played by 4 Dec)

No results to display

Team Played W L D Points

Newsletter signup

Sign-up for our newsletter today to receive the latest updates, content and releases from Scottish Rugby.

sign up

Principal Partners

BT
Macron