Caledonia Youth Cup U16 Boys

Sun 16 February 2020

Howe of Fife / Bell Baxter High School 1:00PM Stirling County RFC

At Howe of Fife

Kirkcaldy RFC 1:00PM Perthshire RFC

At Kirkcaldy

Moray / Huntly 1:00PM Mackie Academy FP RFC

At Ellon

Kelpies 1:00PM Dundee Rugby

At Kelpies

Montrose and District RFC 1:00PM Glenrothes / Carnoustie

At Kelpies

Alloa RFC 1:00PM Blairgowrie Rams RFC

At Strathmore

Ellon RFC 1:00PM Highland RFC

At Ellon

Stirling County Dev 1:00PM Strathmore RFC

At Strathmore

Deeside / Garioch 1:00PM Ross Sutherland RFC

At Deeside / Garioch

Granite City U16 1:00PM Caithness / Orkney U16

At Deeside / Garioch

Deeside / Garioch 1:30PM Caithness / Orkney U16

At Deeside / Garioch

Ross Sutherland RFC 1:30PM Granite City U16

At Deeside / Garioch

Highland RFC 1:30PM Moray / Huntly

At Ellon

Ellon RFC 1:30PM Mackie Academy FP RFC

At Ellon

Kelpies 1:30PM Glenrothes / Carnoustie

At Kelpies

Dundee Rugby 1:30PM Montrose and District RFC

At Kelpies

Alloa RFC 1:30PM Strathmore RFC

At Strathmore

Blairgowrie Rams RFC 1:30PM Stirling County Dev

At Strathmore

Perthshire RFC 1:45PM Strathendrick RFC

At Kirkcaldy

Stirling County RFC 1:45PM Dunfermline RFC

At Howe of Fife

Ross Sutherland RFC 2:00PM Caithness / Orkney U16

At Deeside / Garioch

Deeside / Garioch 2:00PM Granite City U16

At Deeside / Garioch

Highland RFC 2:00PM Mackie Academy FP RFC

At Ellon

Ellon RFC 2:00PM Moray / Huntly

At Ellon

Blairgowrie Rams RFC 2:00PM Strathmore RFC

At Strathmore

Dundee Rugby 2:00PM Glenrothes / Carnoustie

At Kelpies

Kelpies 2:00PM Montrose and District RFC

At Kelpies

Alloa RFC 2:00PM Stirling County Dev

At Strathmore

Kirkcaldy RFC 2:15PM Strathendrick RFC

At Kirkcaldy

Howe of Fife / Bell Baxter High School 2:15PM Dunfermline RFC

At Howe of Fife

Sun 23 February 2020

Strathmore RFC 1:00PM Stirling County Dev

At Blairgowrie

Perthshire RFC 1:00PM Strathendrick RFC

At Perthshire

Dundee Rugby 1:00PM Kelpies

At Dundee

Glenrothes / Carnoustie 1:00PM Montrose and District RFC

At Dundee

Blairgowrie Rams RFC 1:00PM Alloa RFC

At Blairgowrie

Stirling County RFC 1:00PM Dunfermline RFC

At Stirling County

Moray / Huntly 1:00PM Mackie Academy FP RFC

At Moray / Huntly

Ross Sutherland RFC 1:00PM Granite City U16

At Ross Sutherland

Caithness / Orkney U16 1:00PM Deeside / Garioch

At Ross Sutherland

Highland RFC 1:00PM Ellon RFC

At Moray / Huntly

Granite City U16 1:30PM Caithness / Orkney U16

At Ross Sutherland

Ross Sutherland RFC 1:30PM Deeside / Garioch

At Ross Sutherland

Mackie Academy FP RFC 1:30PM Highland RFC

At Moray / Huntly

Moray / Huntly 1:30PM Ellon RFC

At Moray / Huntly

Alloa RFC 1:30PM Strathmore RFC

At Blairgowrie

Blairgowrie Rams RFC 1:30PM Stirling County Dev

At Blairgowrie

Dundee Rugby 1:30PM Montrose and District RFC

At Dundee

Kelpies 1:30PM Glenrothes / Carnoustie

At Dundee

Dunfermline RFC 1:45PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Stirling County

Strathendrick RFC 1:45PM Kirkcaldy RFC

At Perthshire

Blairgowrie Rams RFC 2:00PM Strathmore RFC

At Blairgowrie

Dundee Rugby 2:00PM Glenrothes / Carnoustie

At Dundee

Kelpies 2:00PM Montrose and District RFC

At Dundee

Alloa RFC 2:00PM Stirling County Dev

At Blairgowrie

Moray / Huntly 2:00PM Highland RFC

At Moray / Huntly

Mackie Academy FP RFC 2:00PM Ellon RFC

At Moray / Huntly

Ross Sutherland RFC 2:00PM Caithness / Orkney U16

At Ross Sutherland

Granite City U16 2:00PM Deeside / Garioch

At Ross Sutherland

Perthshire RFC 2:15PM Kirkcaldy RFC

At Perthshire

Stirling County RFC 2:15PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Stirling County

Sun 1 March 2020

Ross Sutherland RFC 1:00PM Granite City U16

At Caithness

Caithness / Orkney U16 1:00PM Deeside / Garioch

At Caithness

Highland RFC 1:00PM Ellon RFC

At Highland - Artificial Pitch

Blairgowrie Rams RFC 1:00PM Alloa RFC

At Strathmore

Strathmore RFC 1:00PM Stirling County Dev

At Strathmore

Dundee Rugby 1:00PM Kelpies

At Montrose

Montrose and District RFC 1:00PM Glenrothes / Carnoustie

At Montrose

Strathendrick RFC 1:00PM Kirkcaldy RFC

At Strathendrick

Dunfermline RFC 1:00PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Dunfermline

Caithness / Orkney U16 1:30PM Granite City U16

At Caithness

Highland RFC 1:30PM Moray / Huntly

At Highland - Artificial Pitch

Stirling County Dev 1:30PM Blairgowrie Rams RFC

At Strathmore

Strathmore RFC 1:30PM Alloa RFC

At Strathmore

Glenrothes / Carnoustie 1:30PM Dundee Rugby

At Montrose

Montrose and District RFC 1:30PM Kelpies

At Montrose

Deeside / Garioch 1:30PM Ross Sutherland RFC

At Caithness

Howe of Fife / Bell Baxter High School 1:45PM Stirling County RFC

At Dunfermline

Kirkcaldy RFC 1:45PM Perthshire RFC

At Strathendrick

Strathmore RFC 2:00PM Blairgowrie Rams RFC

At Strathmore

Stirling County Dev 2:00PM Alloa RFC

At Strathmore

Highland RFC 2:00PM Mackie Academy FP RFC

At Highland - Artificial Pitch

Caithness / Orkney U16 2:00PM Ross Sutherland RFC

At Caithness

Deeside / Garioch 2:00PM Granite City U16

At Caithness

Montrose and District RFC 2:00PM Dundee Rugby

At Montrose

Glenrothes / Carnoustie 2:00PM Kelpies

At Montrose

Ellon RFC 2:00PM Moray / Huntly

At Highland - Grass Pitch

Dunfermline RFC 2:15PM Stirling County RFC

At Dunfermline

Strathendrick RFC 2:15PM Perthshire RFC

At Strathendrick

Ellon RFC 2:30PM Mackie Academy FP RFC

At Highland - Grass Pitch

Mackie Academy FP RFC 3:00PM Moray / Huntly

At Highland - Grass Pitch

No results to display

Midlands Tier 1 Pool A

Team Played W L D C U Points
Dunfermline RFC 0 0 0 0 0 0 0
Howe of Fife / Bell Baxter High School 0 0 0 0 0 0 0
Stirling County RFC 0 0 0 0 0 0 0

Midlands Tier 1 Pool B

Team Played W L D C U Points
Kirkcaldy RFC 0 0 0 0 0 0 0
Perthshire RFC 0 0 0 0 0 0 0
Strathendrick RFC 0 0 0 0 0 0 0

Midlands Tier 2 Pool A

Team Played W L D C U Points
Dundee Rugby 0 0 0 0 0 0 0
Glenrothes / Carnoustie 0 0 0 0 0 0 0
Kelpies 0 0 0 0 0 0 0
Montrose and District RFC 0 0 0 0 0 0 0

Midlands Tier 2 Pool B

Team Played W L D C U Points
Alloa RFC 0 0 0 0 0 0 0
Blairgowrie Rams RFC 0 0 0 0 0 0 0
Stirling County Dev 0 0 0 0 0 0 0
Strathmore RFC 0 0 0 0 0 0 0

North Tier 1 Pool A

Team Played W L D C U Points
Ellon RFC 0 0 0 0 0 0 0
Highland RFC 0 0 0 0 0 0 0
Mackie Academy FP RFC 0 0 0 0 0 0 0
Moray / Huntly 0 0 0 0 0 0 0

North Tier 2 Pool A

Team Played W L D C U Points
Granite City U16 0 0 0 0 0 0 0
Caithness / Orkney U16 0 0 0 0 0 0 0
Deeside / Garioch 0 0 0 0 0 0 0
Ross Sutherland RFC 0 0 0 0 0 0 0

Newsletter signup

Sign-up for our newsletter today to receive the latest updates, content and releases from Scottish Rugby.

sign up

Principal Partners

BT
Macron