Caledonia Youth Cup U15 Boys

Sun 16 February 2020

St Leonards School/Madras Rugby 1:00PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Madras

Mackie Academy FP RFC 1:00PM Granite City U15

At Mackie

Stirling County RFC 1:00PM Perthshire RFC

At Madras

Glenrothes RFC 1:00PM Dundee Rugby

At Dunfermline

Dunfermline RFC 1:00PM Strathendrick RFC

At Dunfermline

Deeside / Garioch 1:00PM Ellon RFC

At Mackie

Granite City U15 1:30PM Deeside / Garioch

At Mackie

Highland RFC 1:30PM Ellon RFC

At Mackie

Strathendrick RFC 1:30PM Glenrothes RFC

At Dunfermline

Dunfermline RFC 1:30PM Dundee Rugby

At Dunfermline

St Leonards School/Madras Rugby 1:30PM Perthshire RFC

At Madras

Howe of Fife / Bell Baxter High School 1:30PM Stirling County RFC

At Madras

Granite City U15 2:00PM Ellon RFC

At Mackie

Strathendrick RFC 2:00PM Dundee Rugby

At Dunfermline

Dunfermline RFC 2:00PM Glenrothes RFC

At Dunfermline

Howe of Fife / Bell Baxter High School 2:00PM Perthshire RFC

At Madras

Highland RFC 2:00PM Deeside / Garioch

At Mackie

St Leonards School/Madras Rugby 2:00PM Stirling County RFC

At Madras

Mackie Academy FP RFC 2:30PM Highland RFC

At Mackie

Sat 22 February 2020

Stornoway RFC 11:00AM Lochaber RFC

60 Min match played at Stornoway

Sun 23 February 2020

Howe of Fife / Bell Baxter High School 1:00PM Perthshire RFC

At Howe of Fife

Highland RFC 1:00PM Granite City U15

At Highland - Grass Pitch

Mackie Academy FP RFC 1:00PM Deeside / Garioch

At Highland - Artificial Pitch

St Leonards School/Madras Rugby 1:00PM Stirling County RFC

At Howe of Fife

Glenrothes RFC 1:00PM Dunfermline RFC

At Glenrothes

Dundee Rugby 1:00PM Strathendrick RFC

At Glenrothes

Perthshire RFC 1:30PM St Leonards School/Madras Rugby

At Howe of Fife

Dunfermline RFC 1:30PM Dundee Rugby

At Glenrothes

Glenrothes RFC 1:30PM Strathendrick RFC

At Glenrothes

Howe of Fife / Bell Baxter High School 1:30PM Stirling County RFC

At Howe of Fife

Mackie Academy FP RFC 1:30PM Ellon RFC

At Highland - Artificial Pitch

Granite City U15 1:30PM Deeside / Garioch

At Highland - Grass Pitch

Dunfermline RFC 2:00PM Strathendrick RFC

At Glenrothes

Glenrothes RFC 2:00PM Dundee Rugby

At Glenrothes

Howe of Fife / Bell Baxter High School 2:00PM St Leonards School/Madras Rugby

At Howe of Fife

Highland RFC 2:00PM Mackie Academy FP RFC

At Highland - Grass Pitch

Deeside / Garioch 2:00PM Ellon RFC

At Highland - Grass Pitch

Perthshire RFC 2:00PM Stirling County RFC

At Howe of Fife

Sat 29 February 2020

Lochaber RFC 11:00AM Stornoway RFC

60 Min match played at Lochaber

Sun 1 March 2020

Strathendrick RFC 1:00PM Dunfermline RFC

At Dundee

Dundee Rugby 1:00PM Glenrothes RFC

At Dundee

Perthshire RFC 1:00PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Stirling County

Stirling County RFC 1:00PM St Leonards School/Madras Rugby

At Stirling County

Mackie Academy FP RFC 1:00PM Deeside / Garioch

At Aberdeen Wanderers

Granite City U15 1:00PM Ellon RFC

At Aberdeen Wanderers

St Leonards School/Madras Rugby 1:30PM Perthshire RFC

At Stirling County

Glenrothes RFC 1:30PM Strathendrick RFC

At Dundee

Dundee Rugby 1:30PM Dunfermline RFC

At Dundee

Stirling County RFC 1:30PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Stirling County

Highland RFC 1:30PM Granite City U15

At Aberdeen Wanderers

Mackie Academy FP RFC 1:30PM Ellon RFC

At Aberdeen Wanderers

Glenrothes RFC 2:00PM Dunfermline RFC

At Dundee

Dundee Rugby 2:00PM Strathendrick RFC

At Dundee

St Leonards School/Madras Rugby 2:00PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Stirling County

Stirling County RFC 2:00PM Perthshire RFC

At Stirling County

Granite City U15 2:00PM Mackie Academy FP RFC

At Aberdeen Wanderers

Highland RFC 2:00PM Ellon RFC

At Aberdeen Wanderers

Deeside / Garioch 2:30PM Highland RFC

At Aberdeen Wanderers

Sun 15 March 2020

Howe of Fife / Bell Baxter High School 1:00PM St Leonards School/Madras Rugby

At Perthshire

Dunfermline RFC 1:00PM Glenrothes RFC

At Strathendrick

Strathendrick RFC 1:00PM Dundee Rugby

At Strathendrick

Perthshire RFC 1:00PM Stirling County RFC

At Perthshire

Strathendrick RFC 1:30PM Glenrothes RFC

At Strathendrick

Dundee Rugby 1:30PM Dunfermline RFC

At Strathendrick

Stirling County RFC 1:30PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Perthshire

Perthshire RFC 1:30PM St Leonards School/Madras Rugby

At Perthshire

Strathendrick RFC 2:00PM Dunfermline RFC

At Strathendrick

Stirling County RFC 2:00PM St Leonards School/Madras Rugby

At Perthshire

Perthshire RFC 2:00PM Howe of Fife / Bell Baxter High School

At Perthshire

Dundee Rugby 2:00PM Glenrothes RFC

At Strathendrick

No results to display

Midlands Tier 1 Pool A

Team Played W L D C U Points
Howe of Fife / Bell Baxter High School 0 0 0 0 0 0 0
St Leonards School/Madras Rugby 0 0 0 0 0 0 0
Perthshire RFC 0 0 0 0 0 0 0
Stirling County RFC 0 0 0 0 0 0 0

Midlands Tier 2 Pool B

Team Played W L D C U Points
Dundee Rugby 0 0 0 0 0 0 0
Dunfermline RFC 0 0 0 0 0 0 0
Glenrothes RFC 0 0 0 0 0 0 0
Strathendrick RFC 0 0 0 0 0 0 0

North Tier 1 Pool A

Team Played W L D C U Points
Granite City U15 0 0 0 0 0 0 0
Deeside / Garioch 0 0 0 0 0 0 0
Ellon RFC 0 0 0 0 0 0 0
Highland RFC 0 0 0 0 0 0 0
Mackie Academy FP RFC 0 0 0 0 0 0 0

North Tier 2 Pool B

Team Played W L D C U Points
Lochaber RFC 0 0 0 0 0 0 0
Stornoway RFC 0 0 0 0 0 0 0

Newsletter signup

Sign-up for our newsletter today to receive the latest updates, content and releases from Scottish Rugby.

sign up

Principal Partners

BT
Macron